Contactpersonen

 

 
 
Arjan Greuter
Specialist vloeren en traprenovatie

T: 0228 351015
F: 0228 563988
E: arjan@bakkerdehouthandel.nl
Maikel Schouten
(Af)bouw- en tuinhoutspecialist

T: 0228 351018
F: 0228 563988
E: maikel@bakkerdehouthandel.nl
 
Ronald Faber
Specialist blokhutten

T: 0228 351016
F: 0228 563988
E: ronald@bakkerdehouthandel.nl
Dick Kooi
Tuinhoutspecialist

T: 0228 351016
F: 0228 563988
E: dick@bakkerdehouthandel.nl
 
Peter van Hurck
Dak- en Installatiematerialen specialist

T: 0228 561122
F: 0228 563988
E: peter@bakkerdehouthandel.nl
Christel Bosma
Specialist vloeren en woonaccessoires

T: 0228 351011
F: 0228 563988
E: christel@bakkerdehouthandel.nl
 
 
 

Back to top